Lotus Nişantaşı D:33

Çocuklarımız, BeSafe ile Güvende!

Anasayfa » Çocuklarımız, BeSafe ile Güvende!

cocuklarimiz-be-safe-ile-guvende

İskandinav güvenlik anlayışını kendine prensip edinmiş BeSafe, uluslararası standartların oldukça üstündeki oto koltukları ile çocukların güvenli bir şekilde seyahat etmesini amaçlıyor. 1963 senesinden beri kendini geliştiren ve çocukların güvenliğini kendine amaç edinmiş BeSafe, ISOfix sistemine sahip arka yönelimli çocuk oto koltuğu teknolojisi ile Avrupa Güvenlik Standardı’ndan  %50 daha başarılı. Bu sebeple de birçok anne ve baba BeSafe’i tercih ediyor.

BeSafe, 1963 senesinden beri, dünyanın en büyük oto koltuk üreticilerinden biri. Çocukların seyahatleri sırasında güvende olmasını sağlamak için ürettiği koltuklarını büyük bir özenle ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hazırlıyor. En az bir anne kadar çocuğun güvende olmasına özen gösteren BeSafe, en yüksek güvenlik standartlarına ulaşmak için zorlu çarpışma testlerinden geçiyor.

Koltuklarında, basınç durumunda esneyebilen ve sert bir plastik yapıya sahip olan “polipropilen” kullanılıyor. Bununla beraber, yalnızca laboratuar ortamında gerçekleşen kaza simülasyonlarını kullanarak koltuk modellerini geliştirmekle kalmıyor,  aynı zamanda uluslararası sigorta şirketlerinin gerçek kaza raporları ve istatistiklerinin veri olarak analizlerini yaparak çocuk oto koltuklarını üretiyor.

Neden BeSafe koltuğu seçmeliyim?

BeSafe’in İskandinav güvenlik anlayışıyla üretilmesi bir yana; sahip olduğu iZi Up X3 ISOfix modeli, omuz kemer yönlendirme mekanizmasıyla koltuğun sırt ve omuz kısmıyla orantılı bir şekilde genişlemesini destekliyor. Özellikle de biraz daha büyük çocukların kendi başına emniyet kemerini doğru bir şekilde takmasına da yardımcı oluyor.

Kullanım ömrü boyunca garanti!

iZi Up ISOfix’de mevcut olan EPS/ EPP Köpük Sistemi de yolculuk sırasında karşılaşılabilecek darbe şiddetini absorbe ediyor. Bu sayede de ekstra koruma sağlıyor. Yan Darbe Rotasyonu (SIP)olası bir çarpma sırasında koltuğun 20 derecelik açıyla yana dönerek kalkan görevi görmesini sağlıyor. Bu sayede şiddet oranını azaltıyor.

Kullanılan nano teknoloji kumaşı sayesinde hava dolaşımı sağlayarak terlemeyi de azaltıyor. BeSafe iZi Up Fix,  2 aşamalı yatış pozisyonu sayesinde de çocukların rahat bir uykuya dalmalarına da yardımcı oluyor.

tr_TRTurkish
×