Lotus Nişantaşı D:33

Çocuğunuzun Koruyucu Meleği BeSafe…

Anasayfa » Çocuğunuzun Koruyucu Meleği BeSafe…

besafe

1963 yılından beri İskandinav güvenlik anlayışıyla çalışan BeSafe,  uluslararası standartların ötesindeki oto koltuklarıyla çocukların güvenliklerine ebeveynleri kadar özen gösteriyor.

1963 yılından beri dünyanın en önemli oto koltuk üreticilerinden biri olan BeSafe,  çocukların seyahatlerini bütünselci güvenlik anlayışıyla gerçekleştirebilmelerini sağlamak için ürettiği oto koltuklarıyla, çocukların güvenliklerine ebeveynleri kadar özen gösteriyor.

BeSafe tarafından son teknoloji kullanılarak üretilen oto koltukları, en yüksek güvenlik standartlarına ulaşmak için zorlu çarpışma testlerinden geçerek üretilirken, koltuklarda basınca karşı esneyebilen ve sert bir plastik olan “polipropilen” kullanılmakta. Öte yandan BeSafe, sadece laboratuvar ortamında gerçekleşen kaza simülasyonlarını kullanarak koltuk modellerini geliştirmekle kalmıyor aynı zamanda uluslararası sigorta şirketlerinin gerçek kaza raporları ve istatistiklerini veri olarak analizlerini yaparak çocuk oto koltuklarını üretiyor.

Uzman İskandinav güvenliği…

Ayrıca çocukların araç içerisinde daha fazla korunması gerekliliğiyle hareket eden BeSafe, sahip olduğu patentli teknolojisi sayesinde koltuklarında EPS/EPP köpük sistemi, geliştirilmiş yan darbe korumaları ve VRF sistemi kullanarak hayattaki en değerli varlıklarımızı uzman İskandinav güvenlik anlayışıyla seyahat etmelerine eşlik ediyor.

Ürünlerinde güvenlik ve konforu mükemmel bir şekilde harmanlayan BeSafe, 53 yıllık İskandinav güvenlik anlayışıyla ürettiği ürünleriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

 Rahat bir kullanım için İzi Comfort X3 Kemerli,

BeSafe İzi Comfort X3 Kemerli ise eşsiz montaj sistemi sayesinde ebeveynlere rahat kurulum olanağı sağlamanın ötesinde ISOfix sistemi olmayan herhangi bir arabaya da üç noktalı araç emniyet kemeriyle rahatlıkla monte edilebiliniyor. Güvenlik riski taşımayan 3 kademeli ayarlanabilen yatış pozisyonu sayesinde de bebeklerin konforlu ve huzurlu seyahat etmelerine olanak sağlayan BeSafe İzi Comfort X3 Kemerli tek bir basit hamleyle sekiz farklı yükseklik pozisyona da ulaşabiliyor.  9-18 kg çocukların kullanımı için uygun olan BeSafe İzi Comfort X3 Kemerli, Yan Darbe Rotasyonu (SIP) sayesinde darbe şiddetini absorbe ediyor. Kullanıcısına panoromik görünüm imkanı da sunan koltuk, devrim niteliğindeki kemerli dolaşım sistemi sayesinde de rahat bir montaj olanağı sunuyor.

 

 

 

tr_TRTurkish
×